Take pictures of the questions you couldn't solve, send them; university students answer.

Latest Version

Version
Update
May 04, 2023
Developer
Category
Google Play ID
Installs
100,000+

inekle soru-cevap / YKS LGS APP

inekle soru-cevap ile yapamadığın soruları çözdürmek artık çok kolay. İster LGS’ye ister YKS’ye hazırlan; yapamadığın soruların fotoğrafını gönder, cevabı cebine gelsin.

Türkiye’nin en büyük online özel ders platformu olan inekle, yapamadığın sorular için Soru-Cevap uygulaması ile artık cebinde. Uygulamaya giriş yapıp soru haklarını satın aldıktan sonra ister kütüphanende olan bir fotoğrafı, ister o an çekeceğin bir fotoğrafı, istersen de doğrudan metin olarak gireceğin bir soruyu, çözülmesi için Soru Havuzuna gönderebilirsin. Sen soruyu Soru Havuzuna gönderdikten sonra Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde okuyan inekle öğretmenleri sorunu anlaşılır bir şekilde çözecek ve sana gönderecek.

Neden inekle soru-cevap?

Soru Hakların Her Ay Sıfırlanmaz: Çalıştığın konular değiştikçe her ay soracağın soru sayısının da değişeceğini biliyoruz. Bu yüzden aldığın soru haklarını istediğin zaman kullanabilmeni istiyor, her ay sıfırlamıyoruz. inekle’den soru hakkı aldıktan sonra o haklar bitene kadar senin!

Online Özel Ders: inekle sadece bir soru çözüm uygulaması değil. Soru çözüm dışında web sitemizden istediğin konuda birebir canlı özel ders alabilirsin. Üstelik yeni bir hesap açmana gerek kalmadan! Üstelik uygulamaya kaydettiğin soruları Canlı Ders’te tahtaya da yükleyebilir ve istediğin inekle öğretmeniyle canlı olarak da çözebilirsin.

Sen İstediğin Zaman Soru Hakkı Alırsın: inekle kart bilgilerini saklamaz ve kartından otomatik olarak satın alma işlemi gerçekleştirmez. Sen ne zaman istersen o zaman soru hakkı alır, sonraki ay kötü bir sürprizle karşılaşmazsın.

Kalite Garantisi: ’Ya sorum kötü çözülürse?’ tedirginliğini ortadan kaldırmak için bir Denetleme Ekibimiz var. inekle’de çözülen her sorunun kaliteli şekilde çözülmesini çok önemsiyoruz. Bu yüzden her çözümden sonra çözümü değerlendirmeni istiyoruz. 1, 2 ve 3 yıldız verdiğin her soruyu Denetleme Ekibiyle inceliyor ve haklı olduğun değerlendirmelerde probleminin hızlıca çözülmesini sağlıyoruz.

Ayrıca sorduğun soruyu daha önce başka bir öğrencimiz sorduysa ona gönderdiğimiz cevabın aynısını sana göndermiyor, her soruyu senin için, sana özel çözüyoruz.

Öğretmenlerle Mesajlaş: Çözümde anlamadığın bir yer var ve öğretmene bir şeyler sormak isteyebilirsin. Kafana takılan noktaları öğrenebilir, böylece eksik hiçbir nokta olmadan soru çözümünü tamamlayabilirsin.

inekle Öğretmenleri: Sorularını çözecek inekle öğretmenlerini Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde okuyan binlerce üniversiteli arasından seçiyoruz. Uygulamaya girecek her öğretmenimiz üç aşamalı bir elemeden geçiyor. Bu sayede sadece soru çözebilen değil; soruyu iyi çözebilen, iletişim, empati becerisi yüksek ve başarılı üniversite öğrencilerini öğretmenlerimiz arasına dahil etmiş oluyoruz.

Sosyal Sorumluluk: inekle, kaliteli eğitimi her yere ulaştırmak amacıyla kurulmuştur bir projedir. Üniversitelinin çözdüğü sorudan ve anlattığı dersten komisyon almadan bütün kazancı doğrudan üniversiteliye aktarıyoruz.


Eğer öğretmenimiz olmak istersen buradan başvurabilirsin: https://inekle.com/basvuru/form
Read more

App APKs