Compare product price, race, earn points, spend!

Latest Version

Version
Update
Jan 26, 2023
Developer
Category
Google Play ID
Installs
500,000+

fiyatbu APP

fiyatbu barkod sorgulama uygulaması ürün barkod numarasına veya adına göre ürün isim ve fiyat bilgilerini sorgulamanızı sağlayan bir uygulamadır. fiyatbu ile ürünleri gerçek market fiyatlarına göre karşılaştırabilirsiniz. Bilindik sorgulama uygulamaları gibi internet sitelerindeki fiyatları değil doğrudan gerçek mağaza fiyatlarını size getirir. Barkod numarası olan herhangi bir ürünü uygulamaya okutmanız yeterlidir. Ya da ürün adına göre arama yaparak sorgulama yapabilirsiniz. Uygulama size ürünün sistem fiyatını ve Türkiye genelindeki ortalama satış fiyatını getirecektir. Ayrıca şehirsel barkod sorgulama özelliği ile herhangi bir ürünün şehir şehir satış fiyatlarını görebilirsiniz. Böylece yapacağınız satın alma önceki en doğru kararı verebilirsiniz.

fiyatbu barkod okuyucu uygulaması ile 2.1 milyondan fazla barkodlu ürün için sorgulama yapabilirsiniz. Market, kırtasiye, züccaciye, petshop, aktar ve daha birçok işletme ürünleri için sorgulama yapabilirsiniz. Aynı zamanda sorguladığınız ürünün anlık olarak Türkiye'de farklı iller ile Türkiye geneli ortalama satış fiyatını görüntüleyebilirsiniz.

Örneğin bir markette alışveriş yaparken ürünün fiyatının pahalı mı ucuz mu olduğu hakkında fikir sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey ürünün barkodunu okutmak olacaktır. Ürünün mağazadaki fiyatı ile farklı şehirlerdeki fiyatını hızlı ve kolay bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız geçmiş barkod aramalarını da her zaman görüntüleyebilirsiniz.

fiyatbu'yu kullanmak için kayıt olmanız gerekmez. Sadece indirip uygulamayı açmanız yeterlidir. Barkod sorguma ve barkod arama işlemi telefon kamerası ile gerçekleştirildiği için uygulamanın kameraya erişimine izin vermeniz ve telefonunuzda internet bağlantısı olması gerekmektedir.

fiyatbu bilgi yarışması ile bilginle puan kazanabilirsin. İstersen tek başına istersen rakiplerinle mücadele edebilirsin. Her hafta belirli günlerde ilan edilen canlı etkinliklere katılarak bilgini binlerce kişiyle yarıştırabilir ve ödülleri kazanabilirsin. Kazandığın puanları uygulama içerisindeki hediye mağazasında hediye çekine veya ürüne dönüştürebilirsin.
Read more

App APKs