New episodes, extra bonuses - faster and more. The whole world TEAM BLOCK. Seriously!

Latest Version

Version
Update
Aug 18, 2023
Category
Installs
100,000+

BLOK EKIPA VIP APP

Wejdź do świata Blok Ekipy i skorzystaj z całego bogactwa przygód Ziomeczków z Grochowa.

Zyskaj dostęp do nowych odcinków, większej ilości odcinków, materiałów ekstra i niesamowitych bonusów! Aplikacja jest średnia, czyli wszystkim się spodoba

Twórz memy, gify, filmiki, korzystaj z generatora video – zaskocz znajomych humorem na całe 30% i to zrobionym jak dla obcego!

Nagrywaj swoje wiadomości głosami postaci z serialu, wstaw coś świeżego na swoje media społecznościowe i przede wszystkim bądź najwierniejszym i najlepszym ziomalem Wala, Sepjsona i Wojtasa.

Będziesz poinformowany o wszelkich nowościach, poznasz innych ziomeczków – fanów Blok Ekipy, dowiesz się o każdym szczególe i detalu. Będziemy wchodzić w relację głęboko jak rdza w karoserię Szerszenia, komunikować się szybko jak Bawarka na benzynie. Aplikacja śmiga elegancko jakby sam Pan Wiesio użył wszystkich swoich talentów w dziedzinie wykończeniówki. Stworzona z najlepszych materiałów – absolutnie NIE DLA LAMUSÓW.

Z poziomu aplikacji możesz również grać i korzystać z istniejących gier. W aplikację zaszyliśmy także dostęp do informacji i historii o każdym z bohaterów najbardziej ziomalskiego serialu w tym kraju.

Nie wiesz czy warto? Sprawdź zakładkę „KSIĘGA ULICY” i dojdź do tego cytatu:

„Kto APKI BLOK EKIPA VIP NIE INSTALUJE… TEN JEST ….”
Read more

App APKs