Shop whatever you're looking for

Latest Version

Version
Update
Feb 15, 2024
Category
Google Play ID
Installs
50,000+

Alışverişlio APP

Neden daha fazla ödeyesin?
En bilindik markalarda, 40.000'den fazla noktada yaptığın alışverişlerinde tasarruf et. Benzersiz bu yeni nesil alışveriş modelinde, firmalar sana nakit iade yapsın.

Alışverişlio Nedir? Nasıl Çalışır?

- Ulusal ve yerel 40.000'den fazla noktada, zaten tükettiğin ürünleri yine alıştığın markalardan almaya devam et. Alışverişlio bu firmaların sana nakit iade yapmasını sağlasın.
- Nakit yada kart taşımadan tüm harcamalarını uygulama üzerinden kolayca ve güvenle yap. 7/24 ücretsiz para gönder/al. Ayrıca dilersen Çarşıda fazlalıklarını satıp nakite çevir.
- Firmalar bu bütçeyi Alışverişlio kullanıcıları için ödemeye hazır. Sen neden bunu istemiyorum diyesin ki? Sadece telefon numaran ile saniyeler içinde hemen ÜCRETSİZ kaydol ve her gün hesabına yatan iadelerin keyfini çıkart.
Kazananlardan ol
Her gün on binlerce kullanıcı, yüz binlerce lira nakit iade alıyor. En bilindik markalardan güvenle ve keyifle alışverişlerini yaparken, her alışverişinden anında hesabına yatan bakiye ile sende kazananlardan ol.
Bu uygulama ÜCRETSİZ
Tüm Türkiye’de her kategoride on binlerce noktada bir gün değil her gün kazan. Paracık yada puan değil, doğrudan nakit iade kazan. Firmaların kendi indirimleri ve kampanyalarına ek olarak bu iadeleri al.
İyi birşey yap
Alışverişlio üzerinden yapacağın tüketimlerinde hem sen iadelerini kazan hem de her 1.000₺ tüketiminde 5₺ ihtiyaç sahiplerine ulaşsın. Bölgende ihtiyaç sahibi varsa sisteme kaydını yaptır. Ayrıca kazandığın nakit iadeleri de ister kendin kullan, ister ihtiyaç sahibi tanıdığına gönder.

Temel tüketim harcamalarını gelire dönüştür.
Ortalama Yıllık 4.800₺ nakit iade kazan. Kazanç tablosundaki örnekleri incelemek ve daha fazla bilgi edinmek için www.alisverislio.com adresini ziyaret et.
Read more

App APKs